LÉTANÍ JE FAKT BOŽÍííi!

ZÁŽITEK BUDE NEZAPOMENUTELNÝ A POKUD NE, TAK VÁM VRÁTÍM PENÍZE!

Jmenuji se Lukáš Koláček a narodil jsem se v roce 1983. V roce 2008 jsem poprvé řídil sám paraglide. V roce 2011 jsem se naučil létat s vrtulí na zádech a dostal jsem pravomoc vozit lidi po obloze. V roce 2015 jsme se naučil pilotovat ultralehké letadla. V roce 2016 jsem se stal motorovým tandem pilotem. V roce 2017 jsem se stal instruktorem paraglidingu. V roce 2018 jsem se stal instruktorem motorového paraglidingu a test pilotem motorových sportovních létacích zařízení. Reprezentuji Českou republiku v motorovém paraglidingu. Přijďte si se mnou zalétat, létání je boží!

Kliknutím na obrázky pro zvětšení

Nabídka VOUCHERU:

Pro získáni představy o létání je nejvhodnější tento typ letu. Vše probíhá v klidných podmínkách, kdy po odletu z kopce pomalu zamíříme na přistávací plochu. Tento let trvá okolo 10 minut, během kterých stihneme zjistit, jak se cítíš ve vzduchu a co bychom si příště mohli dovolit více.

Slet z hory stojí 1.700,-

U termického letu pilot využívá krás přírody a své nabité zkušenosti pro vyhledávání stoupavých proudů a udržení se v nich. Při termickém létání se dosahuje až výšek mraků, obecně to bývá více než 1 km nad zemí. let trvá okolo jedné hodiny. Výhodou termického letu je, že za ideálních podmínek není podmínkou přistání na oficiální přistávací ploše pod kopcem, ale i třeba o kousek dál.

Termický let stojí 2.500,-

Akrobacie patří v paraglidingu mezi královské disciplíny. I když pro toto paragliding nevznikl, lidská zvědavost a touha po adrenalinu mě nedala a akrobacii se, když to jde, věnuji. Pokud jsi taky plný výzev a miluješ adrenalin, je akrobatický let právě pro tebe. Zažiješ základní akrobatické figury, při kterých se dosahuje přetížení až 4G. Je to sranda.

Akrobatický let stojí 2.700,-

SEZNAMOVACÍ LET s motorovým paraglidingem

SEZNAMOVACÍ LET S INSTRUKTOREM - od 5+5 min. letu za 1.790,- Další možnosti naleznete v ceníku.

Reference pasažérů

Terény pro tandemové lety
 • LYSÁ HORA

  Meka Beskyd, kterou není třeba více představovat. Na Lysou horu není možný vývoz, je třeba počítat i s lehkou turistikou, kterou můžeme zakončit odpočinkem v horské hospůdce. Převýšení 900 metrů.

 • SKALKA ONDŘEJNÍK

  Jeden z nejčastěji létaných terénů v Beskydech, díky nasměrování jeho startovací plochy na tyto směry větru - SW,W,S. Převýšení je okolo 400 metrů. Na Ondřejník bývají dost časté vývozy, kterých se dá využít.

 • VELKÝ JAVORNÍK

  Na start vede asfaltová cesta, a tak můžete být ušetřeni výšlapu. Startoviště je u hospůdky na vrcholu Velkého Javorníku.

 • JAVOROVÝ VRCH U TŘINCE

  Nabízí největší bezpečnou startovací plochu v Beskydech na sever, nebo adrenalinovou rampu na západ. Díky možnostem startu na více směrů, je Javorový velice žádaným terénem pro paraglidisty a rogalisty. Další výhodou je lanovka, která vás vyveze kousek pod vrchol a taky zde máte možnost se občerstvit. Přistání je pod kopcem u velkého parkoviště. Start je možný na tyto směry větru: N,W, NW,NE a převýšení 400 metrů.

 • LETIŠTĚ FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - LKFR

  Nejvýchodnější letiště v ČR a podle mnoha pilotů i nejkrásnější letiště. Tandemovou tříkolku parkuji v horním hangáru letecké školy Jan Špaček. U hangáru je i bar a dětské hřiště. Když půjdete letět, vemte sebou klidně celou rodinu. Posezení na frýdlantském letišti je krásné a pokud by se někdo z vašich přátel rozhodnul, že to chce taky zkusit, může se jít po vás také seznámit s tímto sportem.

 • Staňte se fanoušky stránky Paragliding Koláček na Facebooku a kontaktujte mne přes Messenger. V případě nejasností volejte nebo pište mail.
 • lukas.kolacek@gmail.com
 • 604 214 955

MAPA STARTŮ A CVIČNÝCH TERÉNŮ PRO PARAGLIDING

Klikněte na značky pro více informací o letových lokalitách.