AKCE - AKTUALITY - NOVINKY

Kolacek

V měsíci prosinec 2018 máme otevírací dobu zkrácenou z 15:00 na 14:30. Prosíme vás, pokud za námi pojedete a bude se blížit zavírací doba, zavolejte nám dopředu, můžeme váš nástroj, případně, nechat na vrátnici. Děkujeme, team Koláčků

Kolacek

Přejeme Vám krásné svátky a v následujícím roce naviděnou. Mezi svátky jsme na telefonu. Oficielně od 2.1.2019 7:15

Kolacek

Nabízíme broušení SK pil od ceny 2Kč bez DPH. A to v tom případě, že budeme přebrušovat pouze čelo zubu. Opravdu mnoho pil nepotřebuje přebrušovat ze hřbetu a proto nám příjde fér, že v případě broušení jen čel u pily do 499mm průměru, vám naúčtujeme jen 2Kč.

ukazka kovo frez

Nabízíme broušení korunkových vrtáků HSS a HW cnc metodou. Ceny jsou téměř stejné, jako za broušení stopkové frézy stejného průměru a počtu zubů.

broušení stopkové frézy

Ukázka broušení stopkové frézy HW 20mm. Krácení čela a následné vybroušení úhlů.

ukazka kovo frez

Připravili jsme pro vás akci na nože do sekaček. Všechny "běžné" nože, dvoulisté, vám nabrousíme zdarma.

Akce platí do konce příštího týdne, to jest 30.4.2015. Neváhejte, tráva roste. Hezký den, Koláček L.

18.12.2014

Výroba našeho prvního nože. Nůž vyroben k šedesátinám p. Febra. Byla to velice výživná zkušenost. Spousty poznatků, které jen prodlužovaly celou výrobu, cca 24 hodin práce.

Nůž jsem vyrobil z katrové pily a rukojeť byla vyrobena z beskydské břízy. Celá vizáž nože, jeho design byl dělán v nádechu beskydských hor. Hlavní vrchol symbolizuje Lysou horu a každá dírka jeden z beskydských vrcholů. Těším se na další práce.

© Copyright 2016 | Kolacek. All rights reserved

Broušení Koláček | areál OKD pila salma na janské 1940/45 710 00, Ostrava Michálkovice